українська російська англійська
Павло Шеремета обговорив із Послом Ізраїлю ключові питання у торговельно-економічних відносинах двох країн
20.05.2014 | 15:44
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Реувеном Дін Елем.

«Україна надає особливого значення двосторонньому торговельно-економічному та інвестиційному співробітництву з перспективними країнами–партнерами. А Ізраїль – один із основних торговельних партнерів України серед країн Близького й Середнього Сходу», – сказав Міністр.

На зустрічі було зазначено, що на сьогодні одним із провідних питань у торговельно-економічних відносинах є продовження переговорного процесу з укладення двосторонньої Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.

Сторони підкреслили, що серед головних напрямів партнерства між нашими країнамипошук ефективних шляхів зі зміцнення торговельно-економічних стосунків. Тому важливою є робота Міжурядової спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, останнє, восьме, засідання якої пройшло 27 листопада 2013 року в Єрусалимі.

Посол Ізраїлю наголосив, що його країна готова допомагати Україні у її починаннях. У цьому контексті особливого значення набуває продовження роботи задля підписання фінансового протоколу – документа, який дозволить скористатися коштами, виділеними ізраїльським урядом для реалізації проектів в Україні.

«Нам треба більше спілкуватися і зробити співпрацю динамічнішою. Це той двигун, який рухатиме різні сфери, приміром охорону здоров’я, транспорт, енергетику. Наш Уряд виділив кошти на ці цілі і нам треба їх використати таким чином, щоб це принесло користь Україні», – сказав  Реувен Дін Ель.

 

версія для друку