українська російська англійська
Вести облік ям Укравтодору допомагатимуть українці
21.05.2014 | 11:46
Державного агентства автомобільних доріг

Заявити про дефекти на автомобільних дорогах загального користування відтепер можна на офіційному веб-сайті Державного агентства автомобільних доріг України – www.ukravtodor.gov.ua .

Спеціальний веб-сервіс, що розпочав роботу 20 травня, дозволить громадянам не лише зафіксувати недоліки дорожнього покриття, а й отримати зворотну реакцію безпосередньо від виконавців робіт – Служб автомобільних доріг в областях. 

«Цей сервіс функціонуватиме за аналогією спеціалізованого громадського веб-ресурсу «Укряма», за чиєї підтримки ми й реалізуємо цей проект», – розповів Голова Укравтодору Олександр Малін.

За його словами, різниця полягає в тому, що на веб-сайті Укравтодору акумулюватиметься інформація про дефекти на автомобільних дорогах загального користування, тобто тих, котрі належать до сфери управління Держагентства, у той час як на «Укрямі» – переважатимуть скарги на стан дорожньої мережі комунальної власності.

«Будь-який громадянин України, пройшовши реєстрацію, може залишити заявку-прохання про ліквідацію конкретного дефекту, описавши його місцезнаходження, тип і розмір, а система автоматично направить його повідомлення до Служби автомобільних доріг у відповідному регіоні», – описав принцип роботи сервісу Голова Укравтодору.

В свою чергу, на виконання відповідного доручення Держагентства, всі недоліки, заявлені на веб-сайті, начальники САД мають вважати пріоритетними під час виконання робіт.

«Сервіс яскраво продемонструє ефективність роботи дорожників у кожному регіоні в кожному конкретному випадку», – підкреслив Олександр Малін.

  

 

версія для друку