українська російська англійська
Уряд виділяє понад 40 млн. грн. на забезпечення житлом постраждалих під час трагедії в Миколаєві
21.05.2014 | 12:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів виділяє понад 40 млн. гривень на забезпечення житлом постраждалих внаслідок трагедії в будинку по вул. Лазурна, 40 в Миколаєві. Загалом за державний кошт буде придбано 80 квартир. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на виїзному засіданні Уряду в Миколаєві у середу, 21 травня.

Окрім того, згідно з розпорядженням, яке Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні, Уряд надасть одноразову  грошову допомогу потерпілим внаслідок трагедії розміром у 50 тисяч гривень та 100 тисяч гривень родинам загиблих.

«Прошу невідкладно провести всі процедури, щоб протягом двох місяців люди отримали документи на житло», - наголосив Арсеній Яценюк.

Прем’єр-міністр висловився категорично проти початку нового будівництва для цих потреб: «Якщо є об'єкт або декілька об'єктів зі ступенем готовності 95-100%, необхідно знаходити там, де вже практично готові квартири, спілкуватися безпосередньо з власниками цих об'єктів, проводити прозорий, швидкий тендер, і за мінімальною ціною в найкоротші терміни роздати людям квартири за державний кошт».

Він звернувся до Голови обласної державної адміністрації терміново протягом трьох днів затвердити напрямки використання коштів: «Міністерство фінансів невідкладно профінансує».

Арсеній Яценюк висловив співчуття сім’ям загиблих під час трагедії.

Глава Уряду відзначив роботу Миколаївської обласної державної адміністрації, персонально Голови адміністрації, народних депутатів, які представляють Миколаївщину і які допомагають постраждалим під час трагедії в будинку по вул. Лазурна, 40, а також Державної служби з надзвичайних ситуацій, «які врятували людей, не залишалися осторонь цієї проблеми».

 

версія для друку