українська російська англійська
На Сумщині розпочата активна робота з розроблення Стратегії регіонального розвитку області
21.05.2014 | 14:57
Сумська ОДА

На Сумщині створюють нову програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2015-2016 роки. До її розробки залучаються широкі кола підприємництва області

«Для вирішення нагальних економічних проблем у нашому регіоні сьогодні розпочата активна робота з розроблення Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року. Наступним кроком стане затвердження комплексного та детального регіонального плану підтримки бізнесу – нова Програма розвитку малого та середнього підприємництва Сумської області на 2015-2016 роки. Формування цього документу буде ґрунтуватися на інноваційних принципах із урахуванням європейського досвіду реалізації аналогічних програм», – зазначив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської облдержадміністрації Олександр Сітак.

За словами посадовця, до розробки Програми будуть активно залучені наукові та експертні кола з підприємницького середовища області. «Результатом нашої співпраці має стати створення сприятливих умов для ведення бізнесу на Сумщині, боротьба з корупцією, підвищення ролі та внеску малого і середнього підприємництва в економіку і бюджет області, забезпечення зайнятості населення, соціально-економічного розвитку територій», – резюмував Олександр Сітак.

 

 

версія для друку