українська російська англійська
У червні відбудеться низка робочих семінарів та зустріч представників НКРЕ та органів регулювання США
21.05.2014 | 17:47
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

16-20 червня 2014 року в містах Вашингтон (округ Колумбія) та Колумбус (штат Огайо) в рамках реалізації Програми партнерства у сфері регулювання між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) та Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств (NARUC) відбудеться низка робочих семінарів та зустріч представників органів регулювання США та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

Учасники розглянуть такі питання:

- регулювання доступу підприємців та компаній на енергетичні ринки;

- вимоги, практичні питання та особливості побудови та забезпечення функціонування інформаційних систем підтримки роботи ринку на добу вперед, балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг;

- закупівля електроенергії, виробленої генеруючими установками приватних домогосподарств; особливості врегулювання небалансів на ринках електроенергії; сертифікати походження.

Довідково.

Програма Партнерства є інструментом для обміну досвідом та інформацією між органами регулювання енергетики США та України з метою вдосконалення системи регулювання енергетичного сектора на засадах принципів ринкової економіки та зміцнення довгострокових відносин між органами регулювання обох країн. Співпраця між представниками органів регулювання здійснюється шляхом організації візитів-обмінів учасників Програми Партнерства, проведення семінарів, нарад та інших заходів. Це вже дев`ятий раунд співробітництва. З 2010 року по цей час українські регулятори ознайомилися з роботою енергетичних регуляторів штатів Огайо, Кентуккі, Нью-Йорк, Міссурі, Вермонт, Вісконсин, Юта та округ Колумбія. Більш як 20 керівних робітників регуляторів США прийняли участь в семінарах в НКРЕ.

Програма партнерства здійснюється за фінансової підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID).

 

 

версія для друку