українська російська англійська
Житомирщина виділила 2 млн. грн. виділили на підтримку військових області
22.05.2014 | 09:46
Житомирська ОДА

З обласного бюджету виділили 2 млн. грн. та 2,7 млн. грн. заплановано залучити з інших джерел на програму матеріально-технічного забезпечення 10-го батальйону територіальної оборони Житомирської області. Депутати прийняли рішення розширити програму як за назвою, так і за учасниками, яких вона стосується. До Програми долучили ще військові частини області (зокрема 95, 26 та 30 військові бригади, які несуть службу на Сході країни), підрозділи органів внутрішніх справ та СБУ, які також потребують підтримки.

Таким чином, з обласного бюджету виділено 700 тис. грн. на 10-й батальйон територіальної оборони, 500 тис. грн. – військовим частинам та по 400 тис. – міліції та СБУ.

«Такі батальйони територіальної оброни створені в кожній області. Сьогодні ми повинні підставити плече державі і допомогти батальйону, який є структурним підрозділом Міністерства оборони України. На Полтавщині фінансування такого батальйону буде здійснено з депутатських коштів, в інших регіонах – прийняті подібні програми підтримки, як і на Житомирщині», - зазначив голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

 

версія для друку