українська російська англійська
У Миколаївській області голосування пройшло відповідно до чинного законодавства та без надзвичайних ситуацій
26.05.2014 | 09:34
Миколаївська ОДА

За оперативною інформацією, станом на ранок 26 травня, голосування по всіх виборчих дільницях в Миколаївській області пройшло відповідно до чинного законодавства та без надзвичайних ситуацій.

25 травня в першій половині дня надійшли анонімні телефонні повідомлення про замінування будівель загальноосвітніх шкіл №3, №10, №19 та №26 міста Миколаєва, в яких знаходяться виборчі дільниці. В зазначені навчальні заклади виїхали служби екстреного виклику, працівники кінологічної та вибухо-технічної служб. Працівниками міліції були вжиті заходи щодо забезпечення безпеки громадян, при цьому діяльність виборчих дільниць, розташованих на території навчальних закладів, не припинялась. Приміщення навчальних закладів та прилеглу до них територію було ретельно обстежено, вибухових пристроїв не виявлено.

Фактів порушень чинного законодавства, які могли б суттєво вплинути на хід голосування та встановлення результатів волевиявлення громадян не встановлено.

За попередніми підрахунками, у виборах на миколаївських дільницях взяли участь близько 600 військових, які були передислоковані із Криму в Миколаїв.

 

версія для друку