українська російська англійська
Державний науково-випробувальний центр ЗСУ передислокувався до Чернігова з тимчасово окупованого Криму
26.05.2014 | 17:55
Прес-служба Міністерства оборони

З нагоди перебазування Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України з тимчасово окупованої території АР Крим у Чернігів, за участю військовослужбовців центру, місцевого гарнізону та представників органів місцевого самоврядування відбулися урочистостий мітинг та ритуал підняття Державного прапору України.

За словами начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора технічних наук полковника Володимира Башинського, науково-випробувальна база повинна стати ключовою в Україні у навчанні льотчиків-випробовувачів.

«До Чернігова повертається слава міста авіаторів. Я впевнено можу сказати, що робота Центру саме в місті буде успішною. Нас дуже гостинно зустріла славна чернігівська земля. Зараз працюємо над вирішенням організаційних та побутових питань. Щиро дякую місцевій владі за підтримку та допомогу», – наголосив полковник Володимир Башинський.

В свою чергу представники влади не приховують: щоб ця військова частина базувалася саме у Чернігові, довелося просити у виконуючого обов’язки Президента України. І справа не тільки у престижі: науково-випробувальний центр може дати значний поштовх для розвитку економіки регіону.

Слід додати, що до Чернігова прибули поки що перші 100 військовослужбовців центру, а незабаром прибудуть ще 50 фахівців, які не зрадили присязі та повернулися з окупованого Криму. Дана установа ще доукомплектовуватиметься особовим складом.

Головне завдання у військових науковців відновити базу. Перш за все, відбудувати місцевий аеродром під Черніговом. Також підрозділи навчального центру активно використовуватимуть полігон у селищі Гончарівському. Завершити організаційні моменти планують протягом півроку.

 

версія для друку