українська російська англійська
Розпочато громадське обговорення проекту плану заходів із реалізації в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2014-2015 роках
27.05.2014 | 17:35
Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації

З 2012 року Україна приєдналася до міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Упродовж 2012–2013 років Уряд реалізував перший етап впровадження цієї Ініціативи, який за результатами незалежного громадського та міжнародного моніторингу отримав високу оцінку.

У травні 2014 року робоча група при Секретаріаті Кабінету Міністрів, до складу якої увійшли представники органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства, завершила підготовку та внесла на громадське обговорення проект плану заходів із реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014–2015 роках.

Як зауважив Голова Держінформнауки і заступник голови Координаційної ради Ініціативи Володимир Семиноженко, виконання Україною зобов'язань у рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у партнерстві із інститутами громадянського суспільства, міжнародними провідними організаціями – ОБСЄ, Міжнародний фонд «Відродження», Програма Розвитку ООН в Україні, Фонд «Східна Європа», програма «Бібліоміст» Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX - сприятиме розвитку відкритого урядування з використанням новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Цілком закономірним є те, що одним із напрямів реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» є напрям «Впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії». Завдання, які передбачені на другому етапі Партнерства, є вкрай затребуваними суспільством. Їхнє виконання разом із заходами з реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні дозволить досягти суттєвих результатів у побудові в Україні інформаційного суспільства, спрямованого, у першу чергу, на посилення прозорості та підзвітності діяльності органів державної влади.

План заходів оприлюднений для громадського обговорення на офіційному веб-сайті Ініціативи за адресою http://ogp.gov.ua.

Голосування за кожним пунктом плану за п’ятибальною шкалою дозволить оцінити пріоритетність заходів за кожним напрямом.

 

 

 

 

 

версія для друку