українська російська англійська
Державна авіаційна служба проводить політику лібералізації авіаційних напрямків
28.05.2014 | 13:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Державіаслужба прагне побудувати більш зрозумілі і відкриті правила гри на ринку авіаперевезень, які визначать напрямок розвитку галузі, й передусім гарантуватимуть авіабезпеку і відповідатимуть міжнародним вимогам. Про це в ході пленарного засідання у рамках Міжнародного транспортного тижня в Одесі повідомив голова Державіаслужби Денис Антонюк.

За його словами підписання Угоди про САП надасть поштовх розвиткові маршрутів для українських перевізників і сприятимуть зростанню пасажиропотоків в аеропортах. «Угода про Спільний авіаційний простір дозволить лібералізувати авіаринки з усіма країнами-членами ЄС», - сказав Денис Антонюк. При цьому Державна авіаційна служба України проводить політику з лібералізації авіаційних напрямків не лише з Європою, а й з країнами Північної Америки та СНД. «З цією метою ведуться переговори зі США. Тому через деякий час і пасажири, і аеропорти будуть у виграші», - зазначив голова Державіаслужби, додавши, що пріоритетним також є зняття обмежень на польоти до країн СНД – Середньої Азії та Закавказзя, Молдови, Білорусі.

У внутрішньому секторі, як зауважив Денис Антонюк, Державіаслужба прагне створити умови для розвитку прямих міжнародних перевезень із регіональних аеропортів, а також умови для розвитку внутрішніх українських перевезень.

Крім того, голова Державіаслужби висловив впевненість, що найближчим часом ситуація з авіаперевезеннями на внутрішньому ринку, спричинена подіями в країні, стабілізується.

Нагадаємо, підписання Угоди про Спільний авіаційний простір між Україною та ЄС попередньо заплановано на 5 червня поточного року.

 

 

 

версія для друку