українська російська англійська
МОЗ: Регіони продовжують отримувати нові автомобілі екстреної медичної допомоги
28.05.2014 | 14:26
Прес-служба Міністерства охорони здоров’я

Продовжується масове постачання автомобілів екстреної медичної допомоги в регіони, закуплених МОЗ України.

27 травня майже 60 сучасних авто отримали фактично всі регіональні центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Це «швидкі» класу А на базі автомобілів ГАЗ 32213.

Зокрема, Волинська, Закарпатська, Кіровоградська, Черкаська, Чернігівська та Буковина отримали по 2 автівки, по 3 машини поїхали до Полтави, Хмельницького, Житомира та Вінниці. Чотири «Газелі» розподілили у Київську область, по 6 автомобілів забрали водії Львівського, Одеського та столичного центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Найбільше карет швидкої поїхало до Харкова та Дніпропетровська – 7 та 8 відповідно.

Після отримання цих автівок, фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мають зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції, навчити персонал користуватися сучасним медичним устаткуванням та розподілити автівки по території області для роботи.

Нагадаємо, що у 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілі швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн. грн. Це - 143 реанімобілів типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».

 

версія для друку