українська російська англійська
Конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України
28.05.2014 | 17:36
Прес-служба Державного комітету України з будівництва та архітектури

Відповідно до наказу Мінрегіонбуду України від 25.03.2014 №91 щодо проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2013 році, згідно з Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженим наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30 березня 2004 р. №52, Державна архітектурно-будівельна інспекція України проводить збір і підготовку матеріалів для проведення конкурсу.

Цього року конкурс відбудеться у 9-ти номінаціях:  житлове будівництво; інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури; об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери; промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення; адміністративно-офісне та готельне будівництво; об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів; об’єкти сільського будівництва; культові споруди; об’єкти дозвілля та відпочинку.

Підсумки конкурсу заплановано підвести у серпні під час святкування Дня будівельника.

Держархбудінспекція України запрошує будівельні компанії до участі. Матеріали можна надсилати до 16 червня 2014 року. Подробиці на сайті Держархбудінспекції України: http://dabi.uss.gov.ua/koncurs_text.php  та за тел. (044) 291-69-38.

 

версія для друку