українська російська англійська
Заступник Міністра закордонних справ України провів телефонну розмову із заступником Міністра закордонних справ Мексики
29.05.2014 | 19:59
Прес-служба Міністерства закордонних справ України

29 травня ц.р. заступник Міністра закордонних справ України провів телефонну розмову із заступником Міністра закордонних справ Мексики Карлосом Альберто Де Ікаса Гонсалесом.

Данило Лубківський поінформував свого мексиканського колегу про перебіг демократичних виборів, які відбулися в України 25 травня 2014 року, та подякував за постійну підтримку з боку Мексики нашої держави, її суверенітету і територіальної цілісності.

«Мексика вітає демократичні вибори в Україні. Дуже важливою стала консолідована позиція українського народу, завдяки чому вибори успішно відбулися в один тур. Ми надаємо великої ваги нашим відносинам - про це свідчить наша позиція, голосування Мексики на користь резолюції Генеральної Асамблеї ООН на підтримку територіальної цілісності України та неприйняття анексії Криму», підкреслив заступник глави зовнішньополітичного відомства Мексики.

Співрозмовники обговорили першочергові плани двостороннього співробітництва та висловили спільне зацікавлення обох сторін у поглибленні українсько-мексиканського партнерства.

версія для друку