українська російська англійська
НКРЕ: розпочалася робота щодо адаптації українського законодавства до Третього енергопакету
30.05.2014 | 15:25
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), відбулася зустріч членів Комісії Олександра Рогозіна і Дмитра Усатюка з головним консультантом компанії «DNV KEMA Energy & Sustainability - KEMA Consulting GmbH» Ількою Левінгтон.

Зустріч Ільки Левінгтон з представниками НКРЕ відбулася в рамках реалізації проекту Світового банку «Технічна підтримка Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) у розробці проекту Закону України про регулювання в енергетиці відповідно до Третього енергетичного пакету ЄС» (P150313).

Під час зустрічі розглядалися такі питання:

- ознайомлення з досвідом країн ЄС (Австрія, Болгарія, Великобританія, Данія, Естонія, Латвія, Німеччина та Нідерланди) та Енергетичного Співтовариства щодо адаптації національного законодавства до Третього енергетичного пакету ЄС в частині статусу, організації та незалежності регулюючого органу;

- щодо проекту Закону України про регулювання в енергетиці.

Зустріч пройшла в атмосфері повного взаєморозуміння між учасниками. Сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо запровадження ринкових перетворень в енергетиці України.

 

версія для друку