українська російська англійська
Міністр культури Євген Нищук відвідав з робочим візитом Польщу
30.05.2014 | 15:44
Прес-служба Міністерства культури

Міністр культури України Євген Нищук у рамках першого робочого візиту до Республіки Польща, провів зустріч з Міністром культури та національної спадщини Республіки Польща Богданом Здроєвським.

Міністри обговорили ряд актуальних тем щодо співпраці у сфері культури. Одним з найважливіших питань зустрічі стало надання польською стороною фахової допомоги у частині реформування законодавчої бази галузі. Зокрема, залучення на постійній основі фінансових коштів на культуру із сектору бізнесу.

Також розглядалась можливість створення програми обміну між мистецькими навчальними закладами обох країн, призначення вже найближчим часом Міжурядової комісії щодо питань обміну культурними цінностями, втраченими у роки Другої світової війни та перспективи спільної українсько-польської участі у 56-тій Міжнародній Мистецькій виставці «Бієнале» у 2015 році.

У кожному з означених питань міністри обох країн знаходили порозуміння та готовність до продуктивної співпраці. Серед іншого, Богдан Здроєвський також запевнив, що сприятиме підтримці України на рівні Європарламенту, зокрема в питаннях збереження українських культурних цінностей на окупованих територіях та співпраці з ЮНЕСКО.

версія для друку