українська російська англійська
В Іллічівському порту запроваджено оформлення нарядів на імпортні контейнери в електронному вигляді
02.06.2014 | 11:37
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З 8 години ранку 2 червня в Іллічівському морському порту запроваджено обов'язкове паралельне оформлення нарядів на імпортні контейнери в паперовій формі та в електронному вигляді в Інформаційній системі портового співтовариства (ІСПС).

Тимчасовий режим дослідної експлуатації нарядів паралельно на електронному та паперовому носії триватиме 2-3 місяці. Потім оформлення нарядів проводитиметься виключно в електронному вигляді. В'їзд автотранспорту на територію порту здійснюватиметься за обов'язкової наявності електронного наряду на імпортні контейнери.

Фахівці Служби морської безпеки адміністрації Іллічівського морського порту, співробітники Контрольно-пропускного пункту № 2 і спеціалізованого вантажного комплексу готові, при необхідності, допомогти експедиторам оформити наряд в системі ІСПС.

«Кожному електронному наряду система ІСПС автоматично присвоює номер РК-наряду. Даний номер необхідний для оформлення перепустки на контейнерний термінал Іллічівського порту. Система автоматично визначає черговість оформлення контейнерів», – зазначив начальник відділу координації комерційної діяльності адміністрації Іллічівського морського порту Артем Кирюхін.

За його словами, головна мета впровадження ІСПС – звести до мінімуму контакти експедиторських компаній з контролюючими органами.

«Раніше експедитору доводилося витрачати набагато більше часу на оформлення наряду та його узгодження з державними структурами, сьогодні цього можна уникнути, здійснюючи це узгодження в on-line режимі», – розповів Артем Кирюхін.

Планується, що ефективні результати роботи ІСПС з часом повністю виключать паперову форму наряду.

 

версія для друку