українська російська англійська
Голова Укрморрічінспекції готовий всебічно сприяти діяльності громадськості
02.06.2014 | 17:56
Прес-служба Державної інспекці з безпеки на морському та річковому транспорті

Відбулося засідання Громадської ради при Державній інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті. Це перше засідання після установчих зборів, якими було визначено її склад на 2014-2016 роки, затверджений відповідним наказом Укрморрічінспекції від 27.05.2014 № 224.

Відкрив засідання Голова Укрморрічінспекції Павло Буланович. У своєму виступі керівник наголосив на абсолютній відкритості інспекції, готовності всебічно сприяти діяльності громадськості, побажав членам ради плідної, конструктивної співпраці та закликав до консолідації навколо спільної мети – побудови сильної, заможної, безпечної й демократичної країни.

Слід зазначити, що це була перша зустріч новопризначеного очільника органу з громадськістю. Тому після вступного слова Павло Буланович розповів про визначені пріоритети Укрморрічінспекції та відповів на численні запитання учасників засідання.

Після активної дискусії за результатами відкритого рейтингового голосування головою Громадської ради при Укрморрічінспекції було обрано Максима Слюсаревського, а його заступниками – Артема Пашкина (заступника Голови ГО «Спілка човнярів Київщини») та Юрія Папірового (Голову ВГО «Громадський комітет транспортної безпеки»).

Також у складі ради сформовано три комітети: з питань морського транспорту, з питань річкового транспорту та з питань маломірних і вітрильних суден. Члени ради прийняли за основу запропоновані проекти Положення про Громадську раду при Державній інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті та її Регламенту, вирішили у термін до 5 червня визначитися з тематикою публічних та інших заходів і скорегувати план роботи Громадської ради при Укрморрічінспекції на 2014 рік.

Наступне засідання Громадської ради при Укрморрічінспекції заплановано провести у другій половині червня.

версія для друку