українська російська англійська
Діти-сироти з Луганщини прибули в Одесу
06.06.2014 | 14:44
Прес-служба Міністерства освіти і науки

6 червня на залізничний вокзал м. Одеси прибув потяг з 467 дітьми та 30 педагогами Луганщини. На пероні їх зустрічали керівники Одеської області, директори інтернатних закладів, освітяни.

Діти будуть розміщені у закладах освіти інтернатного типу. Три дні діти будуть гостювати у своїх однолітків. Надалі їх чекає відпочинок в оздоровчому закладі. Для юних луганчан підготовлені комфортні умови, щоб їх перебування на гостинній Одещині пройшло у затишній родинній атмосфері.

«Дуже хочеться, щоб діти відпочили, набрались сил, отримали позитивні емоції, – зазначила директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Тетяна Лазарєва. – Ми готувались до прийому. Тож сподіваємось, що дітворі буде комфортно та зручно. До роботи з дітками підключені фахівці, досвідчені педагоги, психологи. Діти – це найдорожче, що є у світі. А чужих дітей не буває. Ми готові захищати наших українських дітей. Цього велить наш професійний обов’язок, наші душі, наші серця! Бажаємо всім гарного відпочинку, теплого сонця та  цікавих зустрічей!»

 

 

версія для друку