українська російська англійська
Олег Мусій представив нового Голову Держлікслужби
10.06.2014 | 15:55
Прес-служба Міністерства охорони здоров’я

10 червня 2014 року Міністр охорони здоров’я Олег Мусій представив колективу нового Голову Державної служби лікарських засобів Михайла Пасічника.

За словами Міністра, це призначення є новим етапом у розвитку служби. Він зазначив, що Михайло Пасічник знає, як по новому побудувати діяльність Держлікслужби, якою має бути її роль і місце в системі органів влади. Міністр охорони здоров’я наголосив, що колектив має допомогти керівництву реалізувати нову державну політику, у центрі якої – максимальне задоволення потреб людей.

Олег Мусій також висловив сподівання, що відтепер співпраця Держлікслужби з Міністерством буде тісною і плідною. «Це стосується не лише взаємодії зі мною персонально, а й з управлінням фармацевтичної діяльності, яке утворено у новій структурі Міністерства, Державним експертним центром МОЗ», - сказав Міністр.

Михайло Пасічник подякував Уряду за високу довіру. Він зазначив, що його кандидатуру активно підтримали громадські організації: «Для мене це дуже важливий поштовх для подальшої роботи». Голова Держлікслужби попросив керівників департаментів і управлінь викласти своє бачення удосконалення роботи кожного підрозділу.

Олег Мусій зазначив, що вагомим напрямком роботи служби є реальна адаптація українського законодавства до європейських норм. За його словами, відповідно до рішення Уряду, у кожного міністра буде заступник з питань європейської інтеграції.

 

 

 

версія для друку