українська російська англійська
Зекономлені на виборах Президента кошти Уряд направляє на фінансування армії
11.06.2014 | 10:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України спрямовує 575 мільйонів гривень, зекономлених від проведення виборів Президента України в один тур, на фінансування Збройних Сил України і Національної гвардії. Про це на засіданні Уряду в середу, 11 червня, повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Глава Уряду поінформував, що 10 червня до Кабінету Міністрів України звернувся Президент України з пропозицією щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет»: «У зв'язку з тим, що вибори пройшли в один тур, у нас фактично йде економія використання коштів на проведення виборів Президента України у розмірі до 600 мільйонів гривень».

Прем’єр-міністр зазначив, що згідно з остаточними розрахунками Центральної виборчої комісії обсяг зекономлених коштів сягає 575 мільйонів гривень: «Це той обсяг, який ми можемо відправити на армію».

За його словами, Міністерство фінансів підготувало відповідні зміни до Держбюджету.

Арсеній Яценюк звернувся до Уряду ухвалити рішення про перерозподіл коштів, зекономлених від проведення виборів Президента України, і направлення їх до резервного фонду, який спрямовується на фінансування Збройних Сил України і Національної гвардії.

 

версія для друку