українська російська англійська
Сільські лікарі Сумщини отримують карети «швидкої допомоги»
11.06.2014 | 14:11
Сумська ОДА

Голова Сумської облдержадміністрації Володимир Шульга передав ключі від автомобіля відділенню Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у селі Синівка Сумської області.

«За сто днів, що я перебуваю на посаді Голови облдержадміністрації, Сумщина отримала 23 карети швидкої допомоги. Вони розподілені між районами і вже допомагають людям, особливо в сільській місцевості. Нині в область надійшло ще три «швидкі» на базі ГАЗ 32213 (ГАЗель Бізнес), які теж надійдуть в райони. Знаючи потребу Липоводолинського району в оновленні медичного автопарку, я прийняв рішення спрямувати сюди одну з автівок», – зазначив керівник Сумщини.

Володимир Шульга запевнив, що автомобіль УАЗ, яким дотепер послуговувалися сільські лікарі, залишиться в Липоводолинському районі. Після капітального ремонту він буде теж виїжджати на виклики.

«Всього область отримає 34 карети «швидкої допомоги». Завдяки цьому автопарк Центру буде оновлено на 30%. Якісна медицина дійде до найвіддаленіших куточків області», – наголосив Володимир Шульга.

 «Новий автомобіль конче необхідний нашому відділенню. Він обслуговуватиме 11 населених пунктів району – 3872 жителів, радіус обслуговування становитиме 19 кілометрів», – запевнила старший фельдшер відділення екстреної медичної допомоги Липоводолинського району Сумської області Людмила Свириденко.

У рамках робочої поїздки голова облдержадміністрації відвідав також Синівський будинок-інтернат

 

версія для друку