українська російська англійська
Жителі Дніпропетровщини інвестували понад 690 тис. грн. у зміцнення обороноздатності України
12.06.2014 | 17:30
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Цього року Міністерство фінансів України випустило «Військові» казначейські зобов’язання, кошти від реалізації яких спрямовуються на  зміцнення обороноздатності Збройних Сил. Дніпропетровщина стала одним з найактивніших учасників цієї загальнонаціональної кампанії. За три тижні з початку продажу державні цінні папери вже придбали 690 мешканців регіону, а це понад 690 тис. грн. реальних коштів для задоволення нагальних потреб армії. Загалом в Україні придбано 13 тисяч казначейських зобов’язань.

Сьогодні в Україні створюється дійсно народна армія, яка відроджується і зміцнюється за допомогою простих українців. «Військові» сертифікати – це ще один надійний та ефективний спосіб для небайдужих українців зробити власний внесок в модернізацію української армії.

«Військові» казначейські зобов’язання може придбати кожен мешканець Дніпропетровщини у понад 150 відділеннях Ощадбанку, що знаходяться у містах та районах області. Номінальна вартість цінних паперів складає 1000 гривень. Інвестовані кошти будуть повернені власнику державою  з відсотковою ставкою у 7% річних. Строк  обігу казначейських зобов’язань  – 24 місяці (2 роки).

Більш докладну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті Ощадбанку, а також у Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Довідково

Казначейські зобов'язання - це різновид державних цінних паперів. Вони розміщуються серед фізичних осіб на добровільних засадах, дають право на отримання доходу і погашаються державою на умовах, передбачених при їх розміщенні. Купуючи казначейські зобов’язання, людина отримує гарантію повернення інвестованих  коштів, забезпечену державою.

версія для друку