українська російська англійська
У Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч з представниками НАТО
12.06.2014 | 18:34
Прес-служба Міністерства освіти і науки

12 червня 2014 року Міністр освіти і науки Сергій Квіт  провів зустріч із  заступником помічника Генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Герліндом Нігусом.

У зустрічі взяли участь керівник відділу по роботі з країнами-партнерами та країнами-членами НATO Тед Вайтсайда, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожієл, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська, помічник директора Центру Інна Басиста.

Сторони обмінялися думками щодо соціально-політичної ситуації в Україні та обговорили питання розвитку українського громадянського суспільства.

Під час зустрічі Сергій Квіт розповів представникам НАТО про напрямки діяльності та першочергові кроки Міністерства у реформуванні освіти.  Як зазначив Міністр, МОН працює над трьома законопроектами: «Про вищу освіту», який вже прийнятий Верховною Радою у першому читанні , «Про освіту», що стосується реформи у середній освіті, та «Про науку і наукову діяльність».

За словами Сергія Квіта, Міністерство відмовляється від репресивних функцій у навчальних закладів та прагне стати їхнім партнером у наданні якісної освіти.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт запевнив учасників зустрічі в зацікавленості Міністерства у розвитку партнерських стосунків в галузі освітніх програм.

У свою чергу, заступник помічника Генерального секретаря НАТО Герлінд Нігус запропонував розпочати співпрацю Міністерства та НАТО з відрядження кількох українських професорів зі східних університетів до одного із вищих навчальних закладів НATO (Defence College), що знаходиться у Римі. Так, на його думку, українські викладачі матимуть змогу розповісти про свою країну, її геополітику, оскільки в Європейському академічному середовищі про Україну знають мало.

 

версія для друку