українська російська англійська
Військові, задіяні в АТО, отримають вдвічі збільшене грошове утримання
13.06.2014 | 10:23
Прес-служба Міністерства оборони

12 червня, під час брифінгу в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ” заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергій Винник повідомив, що військові, задіяні в АТО, отримають вдвічі збільшене грошове утримання.

«Додаткові гроші для учасників антитерористичної операції надійшли у розпорядження фінансових підрозділів і будуть виплачені найближчими днями», – наголосив він.

Нещодавно на ці цілі було виділено понад 80 млн. грн. Постанова уряду №158 “Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 р. та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету” передбачає виплату винагороди у розмірі 100% місячного грошового забезпечення та заробітної плати військовослужбовцям, які беруть участь в АТО.

«Зауважу, що грошову винагороду ми розпочинаємо виплачувати у червні за травень. Ресурс отримано від Міністерства фінансів і доведено до фінансових підрозділів тих військових частин, які беруть участь в АТО. На сьогодні йде нарахування відповідного грошового забезпечення», – зазначив заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони.

Відповідаючи на запитання журналістів, Сергій Винник навів приклад, скільки отримує стрілець (найменш оплачувана посада): «На сьогодні він отримує грошове забезпечення у сумі 2 700 гривень, а буде отримувати 5 400 гривень, тобто майже вдвічі збільшиться його заробітна платня. У командира відділення десантного підрозділу заробітна платня складала 4 100 гривень, з урахуванням винагороди він отримуватиме 8 200 гривень».

 

 

 

 

 

версія для друку