українська російська англійська
Андрій Дещиця провів брифінг щодо зовнішньополітичної діяльності Уряду протягом перших 100 днів
13.06.2014 | 10:45
Прес-служба Міністерства закордонних справ

12 червня ц.р. у МЗС відбувся брифінг в.о. Міністра закордонних справ України Андрія Дещиці, у ході якого були підбиті підсумки зовнішньополітичної діяльності Уряду протягом перших 100 днів.

Серед основних досягнень Уряду у галузі міжнародних відносин А.Дещиця відзначив підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, набуття чинності автономного преференційного режиму торгівлі між Україною та ЄС, досягнення згоди Єврокомісії про перехід до другої фази Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України.

«В умовах агресії Російської Федерації проти України, окупації Росією Автономної Республіки Крим зусиллями української дипломатії вдалося консолідувати міжнародну спільноту на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України», - зазначив А.Дещиця, наголосивши, що Україна продовжить використовувати усі наявні політико-дипломатичні механізми для посилення міжнародного тиску на РФ з метою деескалації ситуації в східних областях України та відновлення суверенітету нашої держави над тимчасово окупованою Росією Автономною Республікою Крим.

У брифінгу взяли участь Перший заступник Міністра Наталя Галібаренко, заступник Міністра Данило Лубківський, заступник Міністра – керівник апарату Андрій Олефіров.

 

версія для друку