українська російська англійська
Робота Держказначейства в Донецькій області відновиться, коли приміщення покинуть озброєні люди і припиниться тиск на працівників, - Мінфін
16.06.2014 | 21:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Робота ГУ Державної казначейської служби в Донецькій області відновиться за умови, якщо озброєні люди залишать територію ДКСУ і припинять тиск на її працівників. Про це заявляють у Міністерстві фінансів України.

У засобах масової інформації з’явилася інформація щодо розблокування роботи ГУ Державної казначейської служби в Донецькій області. Міністерство фінансів наголошує, що інформація не відповідає дійсності.

У приміщенні Головного управління Державної казначейської служби в Донецькій області перебувають озброєні люди, протягом дня були вилучені електронні ключі та інші електронні засоби, що використовуються для проведення платежів.

На працівників казначейських, податкових органів та Національного банку України в Донецькій області чиниться тиск з метою їх переходу на службу до так званої «Донецької народної республіки» та запровадження власної платіжної системи.

Міністерство фінансів заявляє, що роботу ГУ ДКСУ в Донецькій області буде відновлено за умови, якщо жодної озброєної людини на території Державної казначейської служби не буде і припиниться будь-який тиск на працівників ДКСУ, в тому числі в позаробочий час.

 

 

версія для друку