українська російська англійська
Держсільгоспінспекція розробила Положення про Реєстр виробників органіки
17.06.2014 | 16:07
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Державна інспекція сільського господарства України розробила проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Положення про Реєстр виробників органічної продукції (сировини)".

Цей документ надасть можливість встановити порядок ведення Реєстру виробників органічної продукції (сировини), які пройшли оцінку відповідності виробництва та отримали сертифікат органу з оцінки відповідності виробництва органічної продукції (сировини).

Крім того, повністю з текстом проекту наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України де він розміщений для отримання пропозицій та зауважень громадськості.

Проект наказу розроблено відповідно до частини другої статті 13 Закону України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини", а також Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації вищезазначеного Закону України, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 30 жовтня минулого року.

 

версія для друку