українська російська англійська
Представники американського бізнесу підтримують наміри України підписати економічну частину Угоди про асоціацію з ЄС
17.06.2014 | 16:16
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький зустрівся з Президентом Американсько-Української Ділової Ради Морганом Вільямсом та представниками американських компаній, які працюють в Україні. Сторони обговорили напрямки двостороннього співробітництва у контексті нагальних економічних реформ, необхідних для підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

Під час засідання Валерій Пятницький наголосив: підготовка до підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС потребує негайного проведення реформ в Україні, і допомога США у реалізації цих змін була би дуже цінною. 

«Ми зацікавлені, щоб реформування проводилося якнайшвидше. Проте, Україна не може просто скопіювати європейські закони, бо наші органи влади, податкова система мають специфіку, яка має враховуватися при вдосконаленні законодавства. Отже, для нас було б чудово отримати підтримку США, це могло б допомогти українському бізнесу та торгівлі», - підкреслив Урядовий уповноважений.

Валерій Пятницький зазначив, що із вступом на посаду новообраного Президента, Україна продовжуватиме курс на модернізацію економіки, а серед першочергових завдань Уряду залишаються розвиток експорту, його переорієнтація на країни Заходу та перехід на європейські стандарти. Він додав, що США могли б інвестувати у сільськогосподарське машинобудування, оскільки аграрний сектор – один з провідних у нашій державі.

Морган Вільямс, у свою чергу, також наголосив на важливості поглиблення економічної і торговельної співпраці України та Заходу і подальшого створення ділових рад за кордоном. Президент Американсько-Української Ділової Ради висловив вдячність Валерію Пятницькому за багаторічну високопрофесійну роботу з міжнародною бізнес-спільнотою задля економічного розвитку України і запевнив у підтримці нашої держави членами Ради. 

«Члени Американсько-Української Ділової Ради підтримують новий Уряд України і новообраного Президента Петра Порошенка у намірі якнайшвидше підписати економічну частину Угоди про асоціацію з ЄС і забезпечити мир та процвітання в державі», - резюмував Морган Вільямс.

Валерій Пятницький акцентував увагу, що діяльність такої досвідченої організації як Американсько-Українська Ділова Рада в Україні – добрий знак, який демонструє, що країна має значний потенціал, а вітчизняний ринок може бути цікавим для іноземних інвесторів.

 

 

версія для друку