українська російська англійська
Сергій Квіт перебуватиме з дводенним візитом у США
17.06.2014 | 18:42
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Міністр освіти і науки Сергій Квіт 18-19 червня 2014 року перебуватиме з візитом у Вашингтоні (США). Під час відрядження Сергій Квіт візьме участь у роботі ІІ Саміту українсько-американської робочої групи: щорічний табель України (US-UA Working Group Yearly Summit II: Providing Ukraine with an Annual Report Сard).

Під час засідання українсько-американської робочої групи Міністр освіти і науки Сергій Квіт виступить із доповіддю на тему «У чому полягає важливість вільної, стабільної та процвітаючої України? – Погляд з України». Зокрема, Міністр освіти і науки проінформує учасників саміту щодо поточного стану та перспектив розвитку освітньої та наукової галузей України.

Саміт об’єднає урядових та ключових представників громадських організацій України, США, Канади та ЄС з метою аналізу основних досягнень України у 2013-2014 роках за шістьма категоріями: ефективна демократична політика, розвинена ринкова економіка, життєздатна соціальна єдність, енергетична незалежність, загальна безпека, національна ідентичність.

 

версія для друку