українська російська англійська
Льотчики армійської авіації, які мають досвід миротворчих місій, cамовіддано виконують завдання у складі АТО
19.06.2014 | 09:06
Прес-служба Міністерства оборони

У складі антитерористичної операції виконують визначені завдання льотчики армійської авіації Сухопутних військ ЗС України, які мають значний миротворчий досвід, набутий під час виконання завдань у складі національних контингентів в Ліберії, Кот-д’Івуарі, Конго.

Так сталося, що миротворчий досвід знадобився і військовослужбовцям окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго, які в рамках чергової ротації у травні-червні повернулися на Батьківщину. Ніхто з них і гадки не мав, що побачене на чужині відбуватиметься і у рідній Україні. Проте, всі, як один військовослужбовці висловили готовність одразу брати участь в антитерористичній операції, яка триває на Сході країни з метою стабілізації ситуації в Україні та захисту мирного місцевого населення.

У результаті професійних дій льотчиків армійської авіації Збройних Сил України військовослужбовці, які беруть участь в АТО, отримують значну повітряну підтримку.

На жаль, внаслідок підступних, цинічних дій диверсійно-терористичних угруповань є серед військовослужбовців цього роду військ і непоправні втрати. Пам’ять про Героїв житиме вічно!

Роботу та зусилля армійських авіаторів, які направлені для досягнення миру і спокою в Україні, високо цінує керівництво Міністерства оборони, Збройних Сил України та АТО.

версія для друку