українська російська англійська
На Миколаївщині відкрили літню школу для обдарованої та здібної учнівської молоді
19.06.2014 | 09:16
Миколаївська ОДА

18 червня на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте відкриття Літньої школи для обдарованої та здібної учнівської молоді.

З 18 по 27 червня на узбережжі Чорного моря, в курортній зоні Коблеве, відпочиватиме 50 учасників і переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та учнів очно-дистанційної школи «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини». Діти не тільки відпочиватимуть, а й отримають кваліфіковану предметну допомогу від кращих науковців, учителів-практиків та психологів Миколаївської області й України.

В Літній школі окрім занять із української мови та літератури, географії, історії, фізики, біології, хімії, математики, правознавства, трудового навчання, інформатики дітей очікують: гра-тренінг із командоутворення «Подорож машиною часу», тренінг із креативності «Таємничі друдли», психологічна акція «Кольори настрою», форум-театр «Юнаки з Марсу», гра-квест «У пошуках скарбів», «Fair play – Чесна гра», флеш-моб до Дня Конституції «Я відповідальний за свою країну!» й багато інших цікавих і корисних занять та акцій, а також море, сонце й відпочинок.

Для учнів Школи адміністрацією та працівниками пансіонату «Миколаїв» с. Коблеве обладнано кімнати із усіма зручностями, забезпечено чотириразове харчування, доступ до мережі Інтернет, робота в навчальних кімнатах. Сподіваємося на комфортний відпочинок та ефективне спілкування наших юних обдарувань!

 

 

 

версія для друку