українська російська англійська
Міненерговугілля: Незважаючи на складну ситуацію на Донбасі, шахтарі забезпечують безперебійний видобуток вугілля
19.06.2014 | 18:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Незважаючи на складну ситуацію на території Луганської та Донецької областей, шахтарі забезпечують безперебійний видобуток вугілля. На цьому наголосив Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрій Зюков під час брифінгу в Будинку Уряду в четвер, 19 червня.

Він висловив слова вдячності всім шахтарям Донбасу і керівництву вугільних підприємств, які «в цей непростий час продовжують безперебійно добувати вугілля».

Юрій Зюков наголосив: щодня на роботу в шахти Донбасу виходить біля 70 тис. працівників, і щодня на гора видається по 75-76 тис. тонн вугілля. «Про це свідчать, зокрема, результати роботи у травнівидобуто майже 2 млн. тонн вугілля, вартістю 940 млн. грн.: енергетичне вугілля на 700 млн. грн. і вугілля для металургії – на 220 млн. грн. Для порівняння: у травні 2013 року було видобуто на 205 тис. тонн вугілля менше», - заявив Перший заступник Міністра.

Також, за його словами, упродовж п’яти місяців введено в експлуатацію 25 очисних забоїв, що дало можливість не допустити спаду видобутку і зберегти робочі місця.

 «У свою чергу Уряд робить все можливе для того, щоб стабільно працювала вугільна галузь, у повному обсязі, вчасно виплачувалася зарплата і відвантажувалося вугілля споживачам і щоб воно було вчасно оплачене», - заявив Юрій Зюков.

 

версія для друку