українська російська англійська
У Мінекономрозвитку планується модернізація
20.06.2014 | 13:10
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України планують оптимізувати роботу і провести послідовні дії щодо викорінення корупції. На цьому наголосив очільник відомства - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета під час засідання Громадської ради при Мінекономрозвитку.

Він пояснив, що така робота вже розпочалася. Зокрема, деякі структури самого міністерства і організації, підпорядковані відомству, вже переформатовуються і зазнають певних змін.

«Я на перших етапах планування розвитку і модернізації структури Міністерства. Ми думаємо, як оптимізувати роботу. Вже подавали на урядовий комітет пропозицію щодо злиття цінової інспекції і Держспоживінспекції для того, щоб зменшити багато негативних речей, зокрема, тиск на бізнес», - сказав Павло Шеремета.

Кадрові зміни готуються і по Держспоживінспеції, і по департаменту технічного регулювання, розповів Міністр.

На засіданні було акцентовано, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі – це та структура, яка на нинішньому етапі повинна забезпечити формування довгострокової програми соціально-економічного розвитку держави і керувати процесом її реалізації, забезпечуючи відповідний клімат в країні, через механізми, якими володіє. Павло Шеремета повідомив, що очолюване ним Міністерство вже приступило до розробки Стратегії розвитку України до 2020 року.

«Ми працюємо над Стратегією, але в нас дещо ширший горизонт. Уже визначені пріоритетні галузі, в нас ширший підхід, бо виділення 2-3 пріоритетних галузей може створювати небезпеку дисбалансу. Більш ширший підхід – це, з одного боку, дещо розфокусовує, але з іншого – дозволяє уникнути помилок», - сказав Міністр.

Другим кроком буде пошук перспективних інвестиційних проектів за 10-12 пріоритетними галузями, які були б цікаві не тільки в Україні, а й у світі.

І звичайно, усі нововведення будуть впроваджуватися після проходження громадських обговорень, зазначив Павло Шеремета. 

«Підготовка Закону про держзакупівлі відбувалася з масивним залученням громадськості, і ми будемо готувати Стратегію так само із інтенсивним залученням громадських активістів. Тому включайтеся у роботу – простір є для всіх», - звернувся Міністр до представників Громадської ради.

версія для друку