українська російська англійська
Міліція викрила службових осіб, які незаконно ввезли в Україну ліків на 1 млрд. доларів США
20.06.2014 | 14:30
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Майже за рік зловмисники здійснили понад 3 тисячі операцій. Таким чином на фармацевтичний ринок України потрапило близько 125 найменувань лікарських засобів без висновків щодо їх якості. До вчинення цих протиправних дій причетні службові особи Держлікслужби та митниці. Про це повідомив начальник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Василь Пісний.

«Працівники ДДСБЕЗ спільно із Головним слідчим управлінням МВС України викрили групу службових осіб одного із приватних підприємств, які не маючи ліцензій на імпорт, зберігання та реалізацію лікарських засобів, ввозили до України лікарські препарати. Представники цього підприємства вступили у злочинну змову із службовими особами деяких державних контролюючих органів», - зазначив Василь Пісний.

У період з березня 2013 року по січень 2014 року цією групою було проведено понад 3 тисячі операцій на суму 1 млрд. доларів США. В Україну було ввезено близько 125 найменувань лікарських засобів без висновків щодо їх якості.

Зберігання та подальша реалізація ввезених лікарських засобів здійснювалась одним із приватних підприємств зі складських приміщень не пристосованих для їх зберігання.

За словами начальника Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю, внаслідок такої незаконної діяльності державі було завдано збитків на 1 млрд. доларів США.

За цим фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.2 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем). Триває слідство.

 

 

версія для друку