українська російська англійська
Для платників податків з території проведення АТО подовжено термін подання звітності за травень
20.06.2014 | 17:00
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Для платників податків, які не змогли своєчасно подати звітність за травень у зв’язку із проведенням антитерористичної операції, продовжено граничний термін її подання до 30 червня 2014 року.

Такий лист 19 червня 2014 року до територіальних підрозділів відомства підписав Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.

«Враховуючи важкі для ведення бізнесу умови в Луганській та Донецькій областях, терористичну загрозу та складну ситуацію, було прийнято рішення подовжити термін прийняття звітів від платників цих областей», - повідомив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.

Податкові інспекції на Донеччині та Луганщині працюють у штатному режимі, єдина закрита податкова інспекція та непрацюючий центр обслуговування платників податків – у м. Слов’янськ.

Сьогодні, незважаючи на складну ситуацію, і Луганська, і Донецька області забезпечують податкові надходження до бюджету. За травень поточного року Донецька область забезпечила 7,5% надходжень до зведеного бюджету, Луганська область – 2,5%.

 

версія для друку