українська російська англійська
З 1 липня між Києвом та Одесою курсуватиме поїзд Інтерсіті+
20.06.2014 | 18:12
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Починаючи з 1-го липня між Києвом та Одесою курсуватиме поїзд Інтерсіті+ № 761/762.

Зі станції Київ-Пасажирський поїзд відправлятиметься о 06:07 та прибуватиме до Одеси о 13:20. Зворотно поїзд Інтерсіті+ вирушатиме  о 15:02 та прибуватиме до ст. Київ-Пасажирський о 22:17.

При опрацюванні маршруту курсування зазначеного поїзда, розглядався варіант його прокладення найкоротшим шляхом – через станції  Миронівка – ім. Т. Шевченка – Помічна (534 км), часом на шляху прямування 4,5 – 5 год. Але в зв’язку з тим, що приведення інфраструктури до вимог швидкісного руху зазначеної ділянки вимагало додаткового залучення значних  коштів, яких обмаль, було прийнято рішення для поїзда Інтерсіті+ обрати основний пасажирський хід через Жмеринку та Вінницю, довший на 120 км.

Відтак наразі час у дорозі поїзда  Інтерсіті+  КиївОдеса складає 7 год. Нині проводиться робота над прискоренням поїзда та передбачається, що упродовж липня його час у дорозі буде скорочено до 6 год. 30 хв. Залізничники й надалі працюватимуть над прискоренням поїзда.       

Квитки на цей швидкісний поїзд вже у продажу на порталі бронювання квитків http://booking.uz.gov.ua/ та в усіх залізничних касах.

 

версія для друку