українська російська англійська
Військових медичних працівників удостоєно нагород "За охорону здоров'я нації"
23.06.2014 | 15:17
Прес-служба Міністерства ОБОРОНИ

Провідним фахівцям медичної галузі України вручили почесні нагороди “За охорону здоров’я нації”. Серед ста кращих медичних працівників України є три представники Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Зокрема, за самовіддану працю було відзначено лікарів Центру – головного хірурга Західного регіону полковника медичної служби Івана Богдана, начальника клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації полковника медичної служби Степана Горобчука та начальника відділення загальної терапії та профпатології терапевтичної клініки підполковника медичної служби Наталію Юр’єву.

Окрім того, Військово-медичний клінічний Центр Західного регіону було визнано “Флагманом сучасної медицини” в загальнодержавній системі охорони здоров’я.

У церемонії нагородження взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтєєва та Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій, знані науковці Національної академії медичних наук України.

У вітальному слові до номінантів Тетяна Бахтєєва зазначила, що медичні працівники всі роки Незалежності України з честю виконують свій лікарський обов’язок. Також вона наголосила на тому, що в цей неспокійний час благородна робота лікаря набула якісно нового значення.

«Велика подяка і низький уклін всім людям у білих халатах, які в наш неспокійний час, ризикуючи власним життям, самовіддано виконують свій професійний обов’язок – рятують життя та здоров’я людей на Сході,» - наголосила вона.

Визначення номінантів відбувалося за поданням Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України, управлінь охорони здоров’я в регіонах, Академії наук вищої освіти України і громадських об’єднань.

Вручення почесних нагород відбувалося в рамках загальнонаціонального проекту “Флагмани сучасної медицини” і приурочена до святкування Дня медичного працівника. Проект “Флагмани сучасної медицини” ініційований Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Національною академією медичних наук України та Української інформаційно-видавничим центром “Галактика” за підтримки Міністерства охорони здоров’я.

За п’ять років існування проекту його нагороди отримали більше семисот лікарів.

 

версія для друку