українська російська англійська
Олег Мусій відвідав Харківську область з робочим візитом
26.06.2014 | 18:26
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Сьогодні Міністр охорони здоров'я України Олег Мусій відвідав з робочим візитом Харківську область. Разом із заступником голови облдержадміністрації Юрієм Георгієвським, директором Департаменту охорони здоров'я ОДА Олександром Галацаном він відвідав Ізюмську центральну міську лікарню, де оглянув реанімаційне, хірургічне відділення, відділення анестезії та інтенсивної терапії. Тут пройшли лікування вже понад 100 поранених військових.

Міністр зустрівся з колективом лікарні, поцікавився потребами лікувального закладу, в тому числі забезпеченням лікарськими препаратами та медичним обладнанням. Олег Мусій поспілкувався з пораненими військовими та пацієнтами.

Напередодні поїздки Міністру був переданий перелік необхідних препаратів і, як сказав Олег Мусій, дві третини зі списку він привіз. На протязі тижня буде доставлена інша частина препаратів. В основному, це знеболюючі та седативні препарати. За словами Міністра, привезених лікарських засобів вистачить на 2-3 тижні.

Також в якості гуманітарної допомоги Олег Мусій передав Ізюмській лікарні кардіограф і 2 апарати штучної вентиляції легенів. Ще один апарат штучної вентиляції легенів буде доставлено до лікарні завтра.

«На жаль, 80% бюджетних грошей, що виділяються на медицину, йде на виплату заробітної плати медпрацівників та утримання лікувальних установ. На закупівлю лікарських препаратів направляється всього 7-8%. Ізюмська лікарня працює практично в прифронтовій зоні, і в ній створено всі умови для надання реанімаційної допомоги. Подальшу допомогу поранені бійці отримують у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону та в інших лікувальних установах України», - сказав Міністр.

Олег Мусій відвідав Штаб антитерористичної операції, на власні очі побачив у яких умовах працюють військові медики, поспілкувався з лікарями, довідався яким чином здійснюється координація з цивільними закладами охорони здоров’я. Військовим лікарям Міністр також передав ліки для поранених.

Міністр відвідав один з блокпостів, поспілкувався з військовими та медиками, подякував їм за мужність і патріотизм.

 

версія для друку