українська російська англійська
До конкурсного відбору програм тренінгів Програми розвитку лідерства-2014 для високопосадовців допущено пропозиції 17 учасників
27.06.2014 | 15:38
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

У п’ятницю, 27 червня, у приміщенні Нацдержслужби України відбулось засідання Конкурсної комісії з відбору програм тренінгів Програми розвитку лідерства-2014, реалізацію якої забезпечують Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

«Нині наша країна, як ніколи, потребує висококваліфікованих, освічених управлінських кадрів в сфері державного управління, здатних оперативно реагувати на вимоги та виклики, що виникають у зв’язку з процесами суспільної трансформації, економічного розвитку, європейської інтеграції», – наголосив в.о. Голови Нацдержслужби України, голова Комісії Олександр Скопич на початку засідання.

Конкурсний відбір має чітко визначені вимоги щодо тривалості навчання та обсягу викладеного матеріалу, що вимагає від тренерів максимальних зусиль; проходить у три етапи.

Для розгляду конкурсних пропозицій створена конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники організаторів конкурсу, профільних міністерств, громадських організацій, досвідчені тренери та експерти у сфері надання тренінгових послуг та реалізації програм розвитку лідерства. Зокрема, до участі у засідання комісії запрошені представники Громадської організації «Координаційна Рада Майдану» та Комітету захисту професійних прав та гарантій Всеукраїнської громадської організації «Рада адвокатів України».

На цьогорічний конкурс подано конкурсні пропозиції від 17 учасників (юридичних осіб будь-якої форми власності або фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які ведуть економічну діяльність з надання освітніх послуг, зокрема проведення тренінгів).

На засіданні конкурсною комісією були розглянуті конкурсні пропозиції всіх учасників щодо їх відповідності вимогам конкурсного відбору. За результатами розгляду конкурсна комісія визначила, що конкурсні пропозиції всіх 17 учасників допускаються для участі у конкурсному відборі.

Програма розвитку лідерства–2014 – це тренінгова програма для державних службовців І-ІІ категорії посад міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, а також державних органів, на які поширюється дія Закону України «Про державну службу».

Програма сприяє реалізації особистого лідерського потенціалу та розвитку знань, умінь та навичок з ефективного управління в ситуаціях, що вимагають застосування лідерських здібностей, необхідних для оперативного реагування на вимоги та виклики, що виникають у зв’язку з процесами суспільної трансформації, економічного розвитку, європейської інтеграції.

Завдання Програми: актуалізувати знання, уміння та навички учасників тренінгу з лідерства в управлінні організацією, людськими ресурсами, соціальній взаємодії, створенні та розвитку команд; ознайомити учасників тренінгу з сучасними підходами до лідерства в управлінні організаційними змінами, розвивати навички у їх плануванні та реалізації; розвивати управлінські компетенції учасників тренінгу, уміння та навички ефективних публічних виступів, взаємодії із засобами масової інформації, управлінні конфліктами та складними ситуаціями в організації.

 

версія для друку