українська російська англійська
Мінсоцполітики: Світовий банк виділив Україні кошти на модернізацію системи соціальної допомоги
07.07.2014 | 09:40
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Правління Світового банку схвалило проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». Його головним виконавцем є Мінсоцполітики. На реалізацію проекту, який розрахований на 6 років і є частиною загальної допомоги Україні, затверджено позику у розмірі 300 млн. дол.

Мета проекту – розширення адресної програми соціальної допомоги для підтримки найбільш вразливих та найменш захищених верств населення.

Міністр соціальної політики Людмила Денісова наголосила, що цей проект дуже важливий для України, адже він надасть змогу, вперше за багато років, суттєво модернізувати систему надання соціальної допомоги, а також підвищити її ефективність.

За її словами, кошти нової інвестиційної позики, у першу чергу, будуть спрямовані на підтримку тих громадян, які найбільше її потребують. «200 млн. дол. підуть на удосконалення надання соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям, 100 млн. дол. – на модернізацію системи догляду за дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також дітьми з особливими потребами», - наголосила Міністр.

Довідково

Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» є вже третім спільним проектом Світового банку та Мінсоцполітики. У 2002-2008 роках реалізовано проект «Створення Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ)», упродовж 2006-2012 рр. – проект «Удосконалення системи соціальної допомоги». Крім того, впроваджено кілька грантів японського Фонду розвитку стратегії та людських ресурсів на підготовку проектів, а також грант Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).

 

версія для друку