українська російська англійська
Павло Клімкін: МЗС надаватиме підтримку українцям, які постраждали в ході АТО та членам їх сімей
08.07.2014 | 15:56
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У зв’язку із відновленням активних дій в зоні проведення антитерористичної операції Міністр закордонних справ Павло Клімкін доручив Департаменту консульської служби та іншим причетним підрозділам МЗС у взаємодії з активістами, інститутами громадянського суспільства та українською діаспорою активізувати роботу з вирішення питань, пов’язаних з лікуванням та реабілітацією за кордоном учасників АТО, постраждалих мирних громадян та членів їх сімей.

«МЗС захищає інтереси не лише держави, а й кожного її громадянина, який потребує нашої допомоги. Президент України Петро Порошенко поставив чітке завдання усім залученим органам влади – надавати повне сприяння у вирішенні питань громадян, постраждалих в ході АТО та членам їх сімей. Це спільна місія української влади, тому ми додатково активізуємо роботу на цьому напрямку», - зазначив Клімкін.

МЗС вже провело переговори з низкою країн світу на предмет організації відпочинку дітей та родичів загиблих у ході АТО військовослужбовців України (Міноборони, СБУ, Національна гвардія). Готовність взяти участь у цьому проекті виявили Польща, Португалія, Об’єднані Арабські Емірати, Швеція та Італія. Участь у проекті з лікування постраждалих в ході АТО громадян беруть Литва, Чехія, Ізраїль та Франція.

Список цих країн буде постійно розширюватися.

 

версія для друку