українська російська англійська
Ігор Швайка: Мінагрополітики України продовжує успішно виконувати міжурядовий контракт з Китаєм
09.07.2014 | 13:09
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Сьогодні, 9 липня, Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зустрівся з делегацією Китайської Народної Республіки, котру очолила віце-президент китайської корпорації ССЕС Ян Цзинь. З боку міністерства також взяли участь Голова правління ДПЗКУ Петро Вовчук, відповідальні працівники Мінагрополітики України.

На зустрічі Ігор Швайка і віце-президент CCEC Ян Цзин заявили про незмінний курс на продовження китайсько-української співпраці, підтвердили взаємне виконання всіх зобов'язань, висловили впевненість у подальшій успішній реалізації проекту і максимальній активізації досягнутих раніше домовленостей.

«Наше ставлення до виконання контракту – відповідальне, оскільки обидві сторони переслідують однакові цілі, - зазначив Ігор Швайка. - Наше завдання полягає у тому, щоб міждержавна угода між Україною та Китаєм була наповнена реальним змістом».

Зі свого боку Ян Цзинь висловила задоволення співпрацею з українською стороною та зазначила, що Уряд Китаю приділяє велику увагу до питань, пов‘язаних з виконанням міжурядової угоди. Також китайською стороною була висловлена готовність інвестувати додаткові кошти в український агропромисловий комплекс, зокрема у матеріально-технічне забезпечення та сільськогосподарське машинобудування.

На завершення зустрічі сторони підтвердили наміри щодо розвитку співпраці на майбутнє.

 

версія для друку