українська російська англійська
Місія МВФ продовжила свій візит в Україні до кінця тижня
10.07.2014 | 11:15
Прес-служба Міністерства фінансів

Місія Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Ніколаєм Георгієвим буде працювати у Києві до кінця тижня. Конструктивний діалог між делегацією МВФ та членами українського Уряду продовжується.

Нагадаємо, 9 липня на засіданні Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк зазначив, що йдеться про отримання другого траншу МВФ загальною сумою 1,5 млрд. дол. США для стабілізації економічної ситуації в Україні.

«Сподіваюся, що наші переговори пройдуть успішно. За попередніми оцінками, Україна виконала ті критерії, які були прописані в нашій програмі з МВФ. Ми повинні завершити дискусію, і це завершення повинно бути успішним для того, щоб отримати другий транш і далі продовжувати складні, але правильні економічні реформи в Україні», - відзначив Прем’єр-міністр.

На початку візиту Місії МВФ в Україну Міністр фінансів Олександр Шлапак звернув увагу делегації на те, що українська сторона відкрита для діалогу та співпраці.

Наприкінці квітня Рада МВФ затвердила дворічну кредитну програму щодо фінансування економіки України на $ 17,01 млрд. Перший транш було надано на початку травня, він становив $ 3,19 млрд.

 

версія для друку