українська російська англійська
Олег Мусій: Створення Національної ради реформ є запорукою якісних змін у країні
24.07.2014 | 17:07
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я України

Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій вважає, що створення Президентом України Національної ради реформ є запорукою системних, узгоджених та якісних змін у країні.

На його переконання, суспільство стомилось від розрізнених різновекторних реформ та експериментів у окремих галузях. На часі – вироблення єдиної державної політики та комплексного підходу до реформування в усіх сферах задля збалансованого розвитку країни.

Олег Мусій зазначив, що залучення до роботи Національної ради реформ представників всіх органів влади, інститутів громадянського суспільства та міжнародних експертів, дасть змогу визначити оптимальні шляхи розбудови нашої держави.

За словами Міністра охорони здоров’я, МОЗ України демонструє європейські підходи до реформування галузі. У розробленій МОЗ України Концепції побудови нової системи охорони здоров’я враховані пропозиції та зауваження, висловлені під час широкого громадського обговорення документу. Зараз за підтримки Світового банку, ВООЗ, Фонду «Відродження» в МОЗ створено Стратегічну дорадчу групу з питань охорони здоров’я. Вона буде працювати над підготовкою Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015-2025 роки. До її складу ввійдуть найкращі вітчизняні та міжнародні фахівці (на конкурс надійшло понад 100 заявок). Кінцевим результатом роботи групи має бути детальний поетапний план дій з реалізації Концепції і Стратегії побудови нової системи охорони здоров’я.

Олег Мусій підкреслив, що питання реформування охорони здоров’я має стати одним з пріоритетів у роботі Національної ради реформ, адже від стану здоров’я громадян залежить національна безпека держави.

 

версія для друку