українська російська англійська
Колегія Держсільгоспінспекції підбила підсумки роботи за I півріччя
25.07.2014 | 11:44
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Відбулося засідання Колегії Державної інспекції сільського господарства України, на якій підбиті підсумки роботи за півріччя цього року.

Під час Колегії Голова Держсільгоспінспекції Микола Поєдинок наголосив на необхідності якісно виконувати інспекторами свої функціональних обов’язків під час здійснення перевірок, а також на необхідності підвищення їхнього професійного рівня. Зокрема, він Поєдинок доручив підготувати графік проведення навчання фахівців за кожним із функціональних напрямів роботи Інспекції.

Доповідаючи про діяльність інспекції в I кварталі, перший заступник Голови Юрій Марчук наголосив на багатьох змінах та подіях, які переживала та продовжує переживати наша держава. Звертаючись до керівників тер органів, він зазначив, що сьогодні вся країна працює на нашу армію, на утримання кордонів тому абсолютно немає часу на роздуми, затягування вирішення будь-яких питань та на хвороби, які останнім часом стали дуже частими серед керівництва в областях. Юрій Марчук зазначив, що інспекцією проведено скорочення чисельності працюючих, у результаті якої майже 1000 осіб і робота в цьому напрямку продовжується.

«Головне наше завдання - це якісний захист продовольчої безпеки, а в будь-який час це питання є доволі важливим і турбує багатьох громадян», - звернув увагу Юрій Миколайович та додав, що саме тому потрібно приділити велику увагу всім зверненням і скаргам, які надходять на адресу Інспекції.

версія для друку