українська російська англійська
Перебіг вступної кампанії для абітурієнтів-медиків зі Сходу та Криму триває в плановому режимі
25.07.2014 | 12:04
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Незважаючи на складні обставини роботи, приймальна комісія Донецького національного медичного університету ім. М. Горького прийняла заяви від 1 154 абітурієнтів, приймальна комісія Луганського державного медичного університету – понад 80 заяв, переважно у електронному вигляді.

Про це під час брифінгу в ІА «Укрінформ» розповів в. о. директора Департаменту персоналу, освіти та науки МОЗ України Олександр Волосовець.

Він також повідомив, що до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з АР Крим подано 24 заяви, з Донецької області – 221 та з Луганської області – 109. До Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова з АР Крим подано 6 заяв, з Донецької області – 16, з Луганської області – 8. До Харківського національного медичного університету подано з АР Крим 13 заяв, з Донецької області – 544, з Луганської області – 238. Львівський національний медичний університет прийняв понад 70 заяв від абітурієнтів з Криму, Донецької та Луганської областей.

«У разі, якщо до початку навчального року ситуація на Сході країни не стабілізується, студенти будуть перерозподілені для навчання в інших медичних закладах, як це свого часу було зроблено із кримськими студентами-медиками. У будь-якому разі, жодного студента наодинці зі своїми проблемами ми не залишимо», – підсумував Олександр Волосовець.

версія для друку