українська російська англійська
Рятувальники за підтримки Дніпропетровської обласної влади допомагають громадянам повернутися до Слов’янська та Краматорська
25.07.2014 | 12:26
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

24 липня в місті Дніпропетровськ організовано повернення громадян, які були змушені переселитися з районів проведення АТО, у звільнене місто Слов'янськ. Даний захід проведено Головним управлінням ДСНС у Дніпропетровській області за підтримки обласної влади. Для відправки 55 осіб, які виявили бажання повернутися, надано два пасажирські автобуси. Колону автобусів супроводжують машини Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області. У дорозі люди будуть забезпечені питною водою та продуктами харчування.

З 11 липня в місті Слов'янськ працює зведений загін особового складу Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області у складі 70 рятувальників та 15 одиниць техніки. Тільки в Слов'янську піротехніками знешкоджено 269 одиниці боєприпасів, обстежено 499 приватних будинки, проведено обстеження і очищення території площею 34,8 га. Також на рахунку дніпропетровських піротехніків в наявності розмінування перекачувальної насосної станції та хімзаводу. Піротехнічні роботи зосереджені на розчищенні приватного сектора, об'єктів комунального, промислового та адміністративного значення.

На даний час зведений загін проводить розбір зруйнованих конструкцій житлових та комунальних будівель. Силами рятувальників розгорнуті пункти життєзабезпечення, де громадяни можуть прийняти душ, отримати питну воду.

Фахівці психологічної служби Головного управління, які прибули в складі зведеного загону, проводять роботу з населенням міста і тими громадянами, які повертаються з інших областей.

Також, в місті Слов'янськ працює інформаційний центр, який приймає повідомлення від громадян про виявлення невідомих підозрілих предметів з метою подальшої перевірки інформації, обстеження та розмінування території.

 

 

 

 

 

версія для друку