українська російська англійська
У НСК «Олімпійський» презентували провідні українські бібліотечні проекти
25.07.2014 | 16:20
Прес-служба Міністерства культури

«Бібліоміст» спільно з Міністерством культури презентували провідні українські бібліотечні проекти. Національний ярмарок під девізом «Міст ваш!» традиційно відкрився у  НСК «Олімпійський».

Мінкультури зі свого боку всіляко підтримує модернізацію бібліотек - каже Перший заступник Міністра культури України Олеся Островська-Люта. За її словами сучасні бібліотеки є привабливим об’єктом соціального інвестування з боку держави, неурядових організацій та приватного бізнесу і довели свою життєздатність.

«Органи влади та громади по всій Україні за ці роки побачили, що вкладати кошти в програми розвитку бібліотек не тільки необхідно, але й вигідно. Взяти для прикладу хоча б бібліотеку міста Бар на Вінниччині, яка навчає представників влади та громадських організацій області подаватися на гранти та конкурси: за три роки тренінги у ній пройшли 650 держслужбовців, громада Бару отримала на 26 проектів 550 000 грн. грантових коштів, а також більше 1 млн. грн. співфінансування у вигляді негрошового внеску — матеріалів, робіт та коштів.», – розповіла Олеся Островська-Люта.

Програма ярмарку представила майстер-класи з ІТ, тренінги, презентації дистанційних курсів, обговорення, «кімната жахів» бібліотечного піару, фестиваль бібліотечного відео.

 

 

 

версія для друку