українська російська англійська
Під Києвом талановиті діти збирали гроші на підтримку сил АТО
28.07.2014 | 13:44
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Під Києвом талановиті діти збирали гроші на підтримку сил АТО. Вони дали благодійний концерт на центральній площі міста Васильків, що на Київщині, а також влаштували виставку власних картин. Зібрані пожертви підуть на закупівлю захисного спорядження та спеціального обладнання для підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

Жителів Василькова своєю майстерністю радували вихованці Народного хореографічного колективу «Веселка» під керівництвом педагогів Євгенії Монарх та Юлії Кучеренко, а також учасники місцевих аматорських вокальних колективів та солісти-вокалісти.

Також вихованці «Веселки» передали бійцям, які перебувають у зоні АТО, власні картини, намальовані в рамках акції «Лист солдатові». Небайдужі васильківці мали змогу долучитися до збору коштів, кинувши посильну суму у скриньки, встановлені на центральній площі міста.

Учні Васильківської школи мистецтв влаштували виставку власних робіт. Намальованій Золотій Рибці діти загадали бажання, щоб захисники України поверталися додому живими і здоровими. А для найменших мешканців міста організатори свята влаштували веселі розваги та конкурс дитячого малюнка.

Васильківський міський голова Сергій Сабов та його заступник Вікторія Дядюсь наголосили, що на зібрані кошти буде закуплено захисне спорядження та спеціальні прилади. Придбане спорядження передадуть бійцям-землякам, які боронять цілісність України на Сході держави.

версія для друку