українська російська англійська
Аеропорт «Бориспіль» реалізує концепцію розвитку трансферних перевезень
28.07.2014 | 16:27
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У терміналі D аеропорту «Бориспіль» удвічі збільшена пропускна здатність трансферної зони International - International. Це стало можливим завдяки обладнанню додаткової зони та встановленню нових пунктів авіабезпеки.

Крім того, на другому поверсі активно проводяться роботи з облаштування зони обслуговування внутрішніх рейсів, площею 5 000 кв. метрів. Наразі зал реєстрації для пасажирів внутрішніх рейсів вже обладнаний необхідною технікою, система обробки багажу успішно інтегрована з існуючою системою, завершується монтаж трьох виходів на посадку, підготовлені всі комунікації, встановлені ескалатори і ліфти. Введення в експлуатацію зони внутрішніх рейсів в терміналі D зробить зручнішим і швидшим обслуговування трансферних потоків Domestic - International.

Трансферні перевезення в європейських аеропортах є одним із пріоритетів розвитку. «Бориспіль» володіє всіма можливостями для успішної реалізації транзитного потенціалу: дві злітно-посадкові смуги, які здатні приймати всі типи повітряних суден за будь-яких погодних умов; висока пропускна здатність терміналів; сучасна і зручна інфраструктура аеровокзалів.

Згодом, з відкриттям зони обслуговування внутрішніх рейсів, пропускна здатність найбільшого термінального комплексу України збільшиться, крім того, будуть істотно спрощені логістичні процедури як для авіакомпаній, так і для пасажирів.

Незважаючи на активний розвиток інфраструктури «Борисполя», на сьогодні частка трансферних пасажирів, яку забезпечує базовий авіаперевізник в головному аеропорту країни, становить лише 6% від загального пасажиропотоку. Для порівняння: в аеропорту Франкфурта трансферний пасажиропотік, який забезпечується базовим перевізником, становить 53% від загального обсягу перевезень, в Амстердамі - 42%, Мюнхені - 37%, Лондоні (Хітроу) - 35%, Відні - 33%

Довідка

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим аеропортом України. На сьогодні «Бориспіль» - лідером на авіаційному ринку країни, забезпечуючи понад 57% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світові.

Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року — у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.

Аеропорт «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization; ІCАО) та Міжнародної ради аеропортів (Airports Council International; ACI Europe).

 

 

 

версія для друку